İstiklal Cad. Taşan Apt.

A Blok 118 Kat:1 İlkadım/SAMSUN

+90 362 230 3945

+90 541 722 0777

AHMET CENGİZ CÜCEOĞLU

Samsun’da doğdu. S.Y.D.Y.O, İngilizce B. Yönetimi ve İngilizce öğretmenliğinden mezun oldu. Vakıflar Bankası’nda, Foster Wheeler’da, Sinop Türk-Amerikan Savunma Tesislerinde Boeing, Holmes & Narver ve Winnel Brown & Root gibi şirketlerde çeşitli görevlerde bulundu. 2000’de Özgün Sistem’i kurdu. Çalışmalarına Özgün Sistem’de devam etmektedir.

AHMET NECDET CÜCEOĞLU

Samsun’da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezun oldu. Boğaziçi Üniversitesi İngilizce programını tamamladı. My English’de İngilizce ve Özel Samsun Dershanesi’nde bilgisayarla ilgili çalışmalarda bulundu. Çalışmalarına Özgün Sistem’de devam etmektedir.
 

ERDAL ALTUNORDU

Terme’de doğdu. Hacettepe Üniversitesinden mezun oldu. MEB Bilgisayar programlarını tamamladı. Çeşitli özel okullarda ve dershanelerde bilgisayar bölüm sorumlusu ve bilgisayar öğretmeni olarak görev aldı. Çalışmalarına Özgün Sistem’de devam etmektedir.

 

NURCAN CÜCEOĞLU

Terme’de doğdu. Samsun Ondokuzmayıs Lisesinden mezun oldu.  Bilgisayar ve ingilizce ile ilgili eğitimler aldı. Çalışmalarına Özgün Sistem'de halkla ilişkiler ve iletişim biriminde, büro yöneticisi olarak devam etmektedir.  

samsun bilgisayar kursu