İstiklal Cad. Taşan Apt.

A Blok 118 Kat:1 İlkadım/SAMSUN

+90 362 230 3945

+90 541 722 0777

DÜŞÜNCELER

GRAFİK TASARIM

Photoshop

Photoshop, grafiklerinizi ve fotoğraflarınızı şekillendirebileceğiniz dijital ortamın lider resim işleme programıdır. Basım yayın organları başta olmak üzere renk ve resimlerle uğraşan her alandaki kuruluş için Photoshop alanında tek ve değişilmez programlardan birisidir.

Bu eğitimde öğrencilerimize Photosop programında logo tasarımından, afiş yapmaya, web sitesi arayüzleri oluşturmaktan görsellere yeniden şekil vermek gibi bir çok değişik farklı tasarımları yapmaya kadar Photoshop programını kullanılmasını öğretiyoruz.

Bu program; matbaa ve tekstil gibi sektörlerde grafiker olmak, fotograf stüdyolarında Photoshop uzmanı olarak çalışmak isteyenler içindir.

Illustrator

Tasarımda vektörel (çizim) tabanlı grafik programıdır. Programı kullanarak kurumsal kimlik çalışmaları (logo, kartvizit, zarf, cd yüzü, cd kutusu yüzü, antetli kağıt, firmaların kullandığı faturalar vs..), basılı yayınların (afiş, poster, ambalaj vs) içeriği, illustrasyon çalışmaları gibi konularda içerik hazırlayabilirsiniz.

InDesign

Kitap,dergi, gazete, katalog, broşür, kartvizit, takvim ve benzeri basım işlerinin yapıldığı masaüstü yayıncılığı alanında kullanılan en popüler, gelişmiş yazılımlardan biridir.

 

samsun bilgisayar kursu